Anket
Bize Nereden Ulaştınız ?
Anket Sonuçları
 
Ziyaretçiler
 2 Bugün
 40 Bu Hafta
 665 Bu Ay
 1.575 Bu Yıl
 1.575 Tümü
1 Çevrim içi
 
Sosyal Medya
 
Kredi Kartı

Tüm Kredi Kartlarına %0 komisyon

 
ONLİNE RANDEVU

Firmamızda yedek parça satışı yoktur. Sadece Servis hizmeti verilmektedir.
 
 
İnternet Üzerinden Online Randevu almak için Tıklayın


 
 
Hava Durumu
+21
+22°
+
Antalya
Salı, 26
Çarşamba   +21° +
Perşembe   +19° +
Cuma   +18° +
Cumartesi   +18° +
Pazar   +20° +10°
Pazartesi   +22° +10°
 
RANDEVU


İstediğiniz saatte randevu imkanı


Tüv Türk Araç Randevu Vize İşlemleri 

 

Tofaş Tipo Yedek Parçaları

 


Biz Zirve oto Antalya Fiat özel servisi olarak günümüz toplumda hızla artan araç sayısına uygun hizmeti vermek çabası içerisindeyiz. Amacımız beklenen servisi iyi şekilde sunmak müşteriye tam odaklı memnuniyet hakkı sağlamaktır.

Yetkili servisler bu durumu ciddiye alarak, Tofaş, fiat gibi özel servislere yönlendirilmişlerdir. Araç muayenelerinin zamanları çok önemli rol teşkil etmektedir. Zamanında yapılmaz ise para cezası ile cezalandırılır. Öncelikle Fiat grubu araçların arıza tespiti, onarımını müşterilerimizin gönül rahatlığı ile görmesini sağlar izleme şansı verilerek yapılır. Böylece asıl hedef müşteri güvenini kazanmaktır.

Bu yüzden şunu her zaman ilke edinmişizdir “ Sizin güveniniz bizim geleceğimizdir.”

Uzman kadromuz, yeterli alt yapımız, bilgisayar destekli arıza giderme üniteleri ile sorunsuz bir hizmet vermek önde gelen ilkelerimizdir. Oto bakım sırasında yedek parça kullanırken orijinal kullanmaya dikkat eder, aracın performansını ve çalışma gücünü engelleyecek pozisyonlardan kaçınırız. Tüm bunların yapımı yedek parça fiyat listesinde açıkça belirtilmiştir.

                Otomatik şanzıman ve manuel şanzıman tamiri arıza giderilmesini araç içi ve dışı akşamlarda problem oluşabilecek her türlü sorunlara önceden bilgisayar ile müdahale edebiliriz. Eski model araçların yedek parçaları stoklarımızda mümkün olduğu mertebede bulundurmaktayız.

Bir tempra, serçe marka araçların sayısı fazla olduğu görülmektedir. Özel fiat servisi olarak her zaman yenilikçi, sürekli araştırma içinde olan, doğru yerde doğru zamanda müdahale ederek. Önce sizin kesenizi düşünür, daha sonrada bize olan yorumlarınızı almayı sağlarız. (olumlu veya olumsuz hiç farketmez.)

                Yetkili servislerin çoğunlukla olduğu hususi araç alımının arttığı toplumumuzda kişilerin  fiat özel servis yerlerini tercih ettiğini, daha doğrusu aldıkları araçların markasına göre kendisine uygun özel servisleri seçtiğini görebiliriz.

           

Daha önce kullanılan ve günümüzde halen daha kullanılmakta olan Tofaş marka otomobillerin (şahin, doğan slx, tempra, serçe, kartal ) vb. popüler olarak kullanıldığı bir gerçektir. Gerek ekonomik değeri gerekse ucuz yedek parça söz konusu olunca insanlar ister istemez bu araçlara eğilirler. Sebebi dediğimiz gibi yedek parçanın ucuz olması, yerli üretim sebebiyle maliyet düşük olması. Herhangi bir parça lazım olduğunda hemen hemen tüm özel Tofaş Fiat servislerinden temin edebilmekteyiz.  Dolayısıyla insanlar özel Tofaş servislerini tercih ederler. Bu bakım yerleri sanayi sitelerinde bulunur. Günümüzde insanoğlunun isteklerine taleplerine elinden geldiği kadar en iyi hizmeti sunmaya çalışır.

                Otomobil satın alırsınız, nasıl alışırsanız kullanmaya o şekilde devam etmesini istersiniz özellikle sıfır otomobillerde. Kısaca sorunsuz çalışıp, işleyişini sürdürüp hayatınızın bir parçasında ona da yer verirsiniz. Mecbur böyle olur çünkü kaçınılmazdır.

                Sizin nasıl ihtiyaçlarınız karşılanıyorsa, bazen durumların hiçte iyi gitmediği o an gelip çatabiliyor. Örneğin aracınızın en önemli bakımı yağ, su bakımıdır. Triger kayışı, bölen filtresinin değişimi, bujilerin değiştirilmesi, bosch buji değişimi, hava filtresi, yağ filtresi, benzin filtresi, hidrolik, fren hidroliği, manuel şanzıman, otomatik şanzıman kısaca tüm motor aksamlarına hizmet  veriyoruz.

                Az öncede belirttiğimiz gibi Fiat oto yedek parça ürünlerini servisimizden temin edebilirsiniz. Sadece eski ürününüzün seri numarası var ise lütfen onu önceden belirtmemiz istenebilir. Bu bizim için hem zaman kazancı sağlar gereksiz vakit kayıplarının önüne geçer. Aynı zamanda doğru marka ve doğru parçanın aracınıza montajı yapılmış olur.

                Oto yedek parça Fiat ürünlerinde servis destekli garanti kapsamında hizmeti verilir. Takılan tüm yedek parçalar zirve oto güvencesi altındadır.

                Fiat oto parçalarının orijinal olup olmadığını servisimize gelip yerinde sorgulama yapabilirsiniz. Takılacak parçanın akıbeti bilgisi size servis onarımdan önce aktarılır. Oda şu şekilde olur. Müşteri aranır takılacak parça yan sanayi veya orijinal fiat yedek parçası şeklinde kısa bilgi verilir. Hangisini isterse müşterimiz, onayından sonra parçanın araca montajı sağlanır. Yanlış bir durum kesinlikle söz konusu bile olamaz.  Fiat Brava araçlarının yedek parçaları servisimizde mevcuttur. O günün şartlarına göre fiyat bilgisi sizlere aktarılır. Stok içerisinde olmaması halinde en geç 2(iki)-3(üç) iş günü içerisinde temin edilir. Fiat brava yedek parçaları öncede belirttiğimiz gibi Zirve oto garantisi altındadır. Parçaların fiyatlarını telefon ile öğrenebilir,  veya servis@zirveoto.com adresinden de sorabilirsiniz. İletişim sayfamızda email ve telefon adres bilgileri mevcuttur. Fiat uno yedek parça fiyatlarını yada Fiat tipo yedek parça fiyatlarını web sitemizden takip edebilirsiniz. Fiyatlar en kısa zamanda site içerisinde güncel olarak eklenecektir. Fiat stilo, Fiat punto, Fiat palio, Fiat siena, Tofaş tipo yedek parçaları Tempra, Fiat doblo, Fiat linea, Fiat Albea, Grande punto bu araçlarında yedek parçalarını bulabilirsiniz. Servis bakım ve tüm aksam arızalarının giderilmesinde sizlere uygun fiyatla en iyi kalitede hizmet vermekteyiz.

                Özel servislerin genel durumlarda orijinal oto yedek parça kullanmaktan yana olduklarını bir kez daha hatırlatalım. Fabrikadan çıkan bir aracın nasıl orjinalliği sadeliği göz kamaştırıcı zarafeti ile ok gibi duruyor ise hatasız olarak, aracımızda oluşan hataların giderilmesi içinde bizde özel servislerden bunların orijinal parça ile takılmasını istemeliyiz. Tabi bu durum oto yedek parça fiyatını arttırır. Fakat bindiğiniz aracın yol tutuşu olsun güvenliği olsun üst düzeye çıkartır. Kullanıcıya sürüş keyfi verir.

                Oto yedek parça fiyatları sürekli olarak değişmektedir. Basit bir örnek verelim. Bugün aldığımız marka bosch buji 6 ay sonra yahut 12 ay sonra aynı ücret ile alamayabiliriz.

                İnternet çağını yaşadığımız şu zamanda insanlar oto parça fiyatlarını ilk olarak sanal ortamda e-ticaret dükkanlarında bakarak alarak temin eder. Bir başka husus fiyat sorgulaması yapar. İşte tüm özel fiat servisleri, ford özel servisi Antalya bir diğeri özel oto servisi Antalya pazarı canlı tutmak istiyorsa rekabeti sıkı tutmalıdır.        

Rekabetin çok olduğu günümüzde oto yedek parçalar toptan fiyatına, perakende olmak üzere iki çeşit satış yapılır. Fiat oto yedek parçası, bir Renault oto yedek parça ve buna bağlı olarak gerekli tüm mekanik, elektriksel parçaların oto elektriğin toptancının güncel şartıyla son kullanıcıya temin edilmesini sağlar. Müşterinin de memnuniyeti kat kat artmayı sağlar amaç budur.

                Oto Klima bakımı nasıl olmalıdır ?

Günlük hayatta oto klimaların araç klimalarının bölen filtre temizliği çok nadir yapılmaktadır. Oto klima bakımı işte önemli can alıcı noktalara yapılırsa eğer araç klimalarındaki sıkıntı ortadan kalkar.

Bolen filtre temizliği yapılmazsa motor kısmındaki klima motoru çalışır, ama içeriye soğuk havayı veremez. Sebebi ise gelen soğuk hava bölen filtrelerinden rahatlıkla geçemeyeceğinden içeriye sadece hava akımı sağlanır. Buda şu demektir. Dışardaki havanın içeriye nüfus etmesidir. Klima bakımları her yıl değil en az 6 ayda bir baktırılması uygundur. Diğer bir durum klima bakımları yapılmasına rağmen halen daha sıcak hava söz konusu ise ya motor iç aksamında problem vardır. Veyahut araç klima gazında eksiklik vardır. Buda tamamlanabilir.

Otomatik şanzıman tamiri geliştirilen teknolojinin de yardımıyla bilgisayar arıza tespit cihazlarında daha kolay bulunur. Otomatik şanzıman tamircisi ve manuel şanzıman tamircisi şeklinde piyasada çok firma vardır. Bizim sizden istediğimiz bu işi sadece biz yapıyor olarak değil, doğru yere doğru kişiye gitmenizdir. Diğer bir durumda araç yedek parçası lazım olduğu zaman temin edilemez, mağdur olur ve zamanınızdan gider. Her şey birbirine zincirleme takip eder. Bu bizim hiç istemediğimiz bir durumdur. Bir şeyin yenisini yapmak arızalı olanı tamir etmekten daha kolaydır.

Takla atmış, bir araç yada kaporta problemi olan bir vasıta, oto kaporta yedek parçalarının orijinal tedarik edilmesi yada çıkma orijinal temin edilmesi olabilir. Bu sayedeoto göçük düzeltme işlemleri ile fazla uğraştırılmamış olur. Çok hızlı araç onarımı yapılır. Orijinal kaporta çıkma parçası eskisi ile aynı olacağı için oturmama gibi bir problemi olmaz. Zirve oto kaporta Antalya servisi olarak biz buna önem veririz. Neden önemlidir ? çünkü düzeltilmeye çalışan bir otomobilin kaporta aksamı ne yaparsanız yapın eskisi ile aynı olmaz.

Demek istediğim gelecek olan ürünün kalitesi, özellikle orijinal ile birebir uyumlu olması gerekir. Kaporta aksamı arabanın görünüşünü doğrudan etkiler. Araç nizami toplanmalı el işçiliğinin çok hassas yapılan işin ciddiyetinin önemli olduğunu ifa eder.

Misyonumuzda belirttiğimiz gibi fiat özel servisi olarak uno, brava, punto, doblo, grande, palio, fierino, tempra, tipo, siena, Albea, focus, mondeo, honda, peugeout boxer, civic, Renault, grubu tüm marka ve model araçların bakımı, onarımı, yağ değişimi, mekanik aksamı, elektrik işleri, kaporta hasarının giderilmesini siz müşterilerimizin gönül rahatlığı ile yapmaktayız.                                                                                                                                                 Saygılarımızla Zirve Oto                
                                                                                                                                             İrfan ERDOĞAN

Zirve Oto